Otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi hotelovými dolary a mušlemi?

Hotelové dolary jsou standardní měnou, kterou můžeš ve hře vydělávat a současně ji tam můžeš i mnoha způsoby utrácet. Některé speciální funkce a předměty, které hru usnadňují, jsou k dostání za mušle. Mušle můžeš ve hře dostat jen vzácně, ale přes banku se dají nakoupit za reálné peníze.

 

Jak získám mušle?

Občas dostaneš mušle jako odměnu za splněný příběhový úkol. Příležitostně nějaké najdeš i v zapomenutém zavazadle. Také si můžeš mušle pořídit v bance za reálné peníze. Dají se také získat zdarma viz. zde.
 
Jak vydělám hotelové dolary? 
Hotelové dolary je možné vydělat následujícími způsoby:
 
*Hosté zůstanou přes noc
*Hosté navštíví atrakce
*Prodej zboží
*Postup v úrovni
*Dokončení příběhových úkolů
*Plnění úspěchů
*Karty s penězi v kufrech
*Prodej předmětů, které již nejsou potřeba

 

Jak dostanu zkušenostní body?

Existuje mnoho způsobů, jak získat zkušenosti. Některé z nejdůležitějších jsou:
 
*Stavba nových věcí ve tvém letovisku
*Plnění úkolů a příběhových úloh
*Dosahování úspěchů
*Umisťování předmětů
 
Jakmile dosáhneš dostatečného množství bodů, postoupíš do vyšší úrovně. když najedeš ukazatelem myši na lištu postupu v úrovni, zobrazí se ti, kolik přesně bodů ti do další úrovně ještě schází. Pokud na tento ukazatel klikneš, uvidíš, co tě v nové úrovni očekává.

 

Co jsou to příběhové úkoly?

Příběhové úkoly pro tebe představují větší výzvu. Často jsou spojeny s úlohami, které vyžadují tvrdou práci a vytrvalost, třeba velké nákupy. Ale můžeš si být jist, že velká bude i odměna!

 

Co mi přinesou úspěchy?

Úspěchy ukazují milníky, kterých jsi ve svém letovisku dosáhl. Můžeš dosáhnout různý hodností v různých kategoriích. Za dosažené úspěchy také dostaneš odměny, jako jsou peníze a zkušenostní body.

 

HOSTÉ

Jak získám nové hosty?

Hosté sami dorazí v pravidelných intervalech a budou se ve tvém letovisku chtít přihlásit. Kolik hostů se za den může přihlásit závisí na celkové oblíbenosti tvých dekorací a atrakcí.

Jak se dozvím, kdy přijedou další hosté?

V recepci se můžeš podívat, za jak dlouho dorazí další skupina hostů.

 

KAMARÁDI

Na co potřebuji kamarády?

Stejně jako ve skutečném životě i zde platí, že mít kamarády je skvělé. Přizvi své přátele ke hře. kamarádi  jsou cenní:

*Dárky: Občas můžeš při postupu na novou úroveň poslat svým kamarádům kartu.

*Výměny: Vyměňuj si dílky karet se svými kamarády a dokončíš sbírání předmětů dříve.

 

KARTY

Co jsou to díly karet?

Díly karet jsou skvělý způsob, jak získat hodnotné karty a to i ty, které jsou jinak k dostání pouze za mušle. Díly karet můžeš najít v zapomenutých kufrech nebo je dostat za pomáhání kamarádům. Také si dílky můžeš vyměňovat se svými kamarády. Jakmile nasbíráš všechny díly, můžeš je 'složit' v celou kartu.

Jak dokončím sbírání karet?

Existují různé způsoby, jak chybějící díly karet získat:

1.Otevírání denních kufrů zdarma

2.Výměna dílků s kamarády

3.Dokončit sbírání za mušle, tj. koupíš si zbývající dílky

 

Mohu měnit karty se svými přáteli?

Díly karet můžeš měnit přes menu karet:

*Vyber díl karty, který chceš vyměnit.

*Klikni na tlačítko "Vyměnit", abys otevřel "Tvé nabídky k výměně" a zvol slot.

*Vyber kartu, kterou chceš výměnou dostat, nebo klikni na "Náhoda", aby mohl partner ve výměně   zvolit libovolnou kartu.

*Klikni na "Vyměnit karty."

*Vyber kamaráda, se kterým chceš kartu vyměnit, nebo klikni na "Výměna se všemi hráči", aby bylo možné měnit s kýmkoliv.

*Klikni na tlačítko "Vyměnit" a potvrď pomocí "Zadat výměnu."

 

KUFRY

Co jsou to kufry?

Kufry jsou balíčky s překvapením, které mohou obsahovat peníze, dekorační předměty, karty a díly karet. Karty můžeš využít ihned. Díly karet můžeš sbírat a vyměňovat si je s kamarády. Jsou tři kvality kufrů: bronzový, stříbrný a zlatý. Čím lepší kvalita, tím vzácnější překvapení může být uvnitř!

Jak kufry fungují?

Je to zcela jednoduché: Uvidíš 8 obrácených karet a 4 z nich můžeš otočit. Co se pod kartami skrývá můžeš vidět na seznamu a pokud chceš, můžeš obrátit více karet výměnou za mušle. Jakmile jsi s otáčením karet hotov, můžeš si je nechat proplatit.

Jak kufry dostanu?

Nejlepší je, že každý den dostaneš jeden bronzový kufr zdarma. Takže se vyplatí navštívit své letovisko každý den. Někdy dostaneš kufr i jako odměnu za postup na novou úroveň. A samozřejmě si kufr můžeš kdykoliv koupit.

 

ZAMĚSTNANCI

Proč potřebuji zaměstnance?

Zaměstnanci jsou důležitou součástí hry a pomohou ti v rychlejším postupu. Zaměstnance si můžeš  najmout na určitý čas, a pokud chceš, můžeš pak jejich smlouvu prodloužit. Existují dva různé typy personálu:

Pomocníci v letovisku

Ti pobíhají po tvém letovisku a starají se o různé druhy tvé práce. Nejen, že ti usnadňují hru, ale také pro tebe sbírají zkušenostní body, když jsi pryč! Pomocníci na letovisku se vyskytují v následujících variantách:

*Specialista na služby pro hosty se stará o otázky a přání tvých hostů.

*Správci letoviska ukazují tvým hostům atrakce, které je zajímají a vybírají peníze z různých budov.

*Zahradníci zalévají rostliny.

*Uklízeči uklízí ubytovací zařízení.

Správci budov jsou najímáni pro každou budovu a atrakci ve tvém letovisku a vylepšují ji. Mohou také vyrábět zboží, které můžeš prodávat hostům, abys vydělal více hotelových dolarů!

K čemu je přátelskost personálu?

Když skupina hostů odjíždí, zaplatí svůj účet a ještě k tomu dostaneš spropitné. Čím přátelštější tvůj personál je, tím je spropitné větší! Přátelskost tvých zaměstnanců také zvyšuje výnos z atrakcí. Ujisti se, že je tvůj personál posílán přátelskost zvyšovat a při najímání zaměstnanců věnuj pozornost úrovni jejich přátelskosti.

Co je to kvalifikace zaměstnanců?

Čím kvalifikovanější tvoji zaměstnanci jsou, tím více zkušeností dostaneš za vše, co pro tebe udělají. U správců budov může kvalifikace také určovat druh zboží, které umí vyrábět.

Pokud nemůžeš vyrábět určitý druh zboží, pošli svého zaměstnance trénovat. To je způsob, jak zvýšit jeho kvalifikaci a vyrábět vyšší kvalitu zboží!

K čemu je dobrá rychlost zaměstnanců?

Čím rychlejší tvoji zaměstnanci jsou, tím rychleji splní své povinnosti. Hosté jsou obsluhováni rychleji, rychlejší je výroba zboží, ubytovací zařízení jsou uklizena rychleji atd. Samozřejmě můžeš vždycky poslat pomalejší zaměstnance trénovat, aby se jejich rychlost zvýšila.

Jak můžu vylepšit své zaměstnance?

Abys vylepšil dovednosti svého personálu, potřebují dosahovat nových úrovní. Můžeš pro své zaměstnance objednat tréninkové kurzy. Pochopitelně pokud je zaměstnanec na kurzu, nemůže ti současně pomáhat ve tvém letovisku.

K čemu jsou dobří zaměstnanci s vysokou úrovní?

Zkušení zaměstnanci pracují rychleji, přinášejí více zkušeností nebo jsou přátelštější k hostům, což znamená větší spropitné. Proto je důležité vždy najímat zkušený personál!